Producenci
AXIS Kamera sieciowa P1447-LE
Opis
Kamera sieciowa AXIS P1447-LE
Pełny zakres funkcji, całodobowy dozór w rozdzielczości 5 MP.
Główne cechy:
- 5 MP przy 25/30 kl./s
- OptimizedIR
- Technologia Forensic WDR i Lightfinder
- Porty We./Wy. i obsługa audio
- Technologia Zipstream
Szukasz efektywnego kosztowo rozwiązania do całodobowego dozoru wewnątrz i na zewnątrz obiektów? Potrzebna Ci kamera sieciowa AXIS P1447-LE Network Camera. Wytrzymała, wszechstronna kamera z wieloma fantastycznymi funkcjami AXIS P1447-LE doskonale nadaje się do wielu zastosowań.
Światła, kamera, akcja!
AXIS P1447-LE rejestruje sceny bez ruchu i z ruchem w wysokiej rozdzielczości i w trudnych warunkach oświetlenia, w tym w całkowitej ciemności. Wszystko to dzięki rozdzielczości 5 MP przy 25/30 kl./s i wszystkim doskonałym funkcjom Axis zapewniającym kompensację przy słabym oświetleniu.
Funkcja Axis Forensic WDR zapewnia czytelny obraz scen z jasnymi i ciemnymi obszarami. Funkcja P-Iris zapewnia optymalną głębię ostrości, rozdzielczość i kontrast obrazu. Technologia Axis Lightfinder pozwala uzyskać kolorowy obraz w niemal całkowitej ciemności. Całości dopełnia technologia Axis OptimizedIR, czyli zoptymalizowane podświetlenie w podczerwieni, oświetlające w pełni całkowicie ciemne sceny na odległość do 30 metrów.
Tam, gdzie tylko zechcesz
Kamera AXIS P1447-LE to doskonały wybór do dozoru wewnątrz budynków. Dodatkowe funkcje obejmują wykrywanie wstrząsów, odporność na uderzenia (klasa ochrony IK10) i na działanie ekstremalnych temperatur (od -40°C do 60°C). Kamera AXIS P1447-LE dostarcza również doskonałej jakości obrazy na zewnątrz i w trudnych warunkach środowiskowych.
A to nie koniec...
Poza doskonałą jakością obrazu w dowolnym oświetleniu i niemal dowolnym miejscu kamera AXIS P1447-LE oferuje jeszcze więcej! Może ona obsługiwać wbudowane funkcje analizy oraz obraz wideo z dźwiękiem. Dodatkowe funkcje można dodawać dzięki portom We./Wy. Dzięki zdalnemu zoomowi i automatycznemu obracaniu w formacie Corridor (korytarzowym) montaż kamery jest szybki i niedrogi.
Dodatkowo technologia Axis Zipstream zachowuje ważne szczegóły w pełnej jakości obrazu, zmniejszając jednocześnie zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć nawet o 50%. W rezultacie otrzymujemy obrazy wysokiej jakości i oszczędzamy pieniądze.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | 3072 x 1728 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | RGB CMOS 1/2.9" |
| Obiektyw | 2.8 - 8.5 mm, F 1.2 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 104 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | RJ-45 |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af / 802.3at typ 1 klasa 3, maks. 12,95 W; standardowo 6,7 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 132 x 132 x 260 mm |
| Waga | 1 kg |