Producenci
AXIS Kamera sieciowa P1465-LE 9mm
Opis
AXIS P1465-LE Kamera typu Bullet
Pełny zakres funkcji, całodobowy system dozoru w rozdzielczości 2 MP.
- Lightfinder 2.0, Forensic WDR i OptimizedIR
- Analityka oparta na głębokim uczeniu
- Łączność audio i we/wy
- Wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa
- Dwa obiektywy do wyboru
Ta wytrzymała, gotowa do użytku na zewnątrz kamera jest idealna do różnych scenariuszy dozoru. Jest dostępna z obiektywem szerokokątnym lub teleobiektywem i oferuje doskonałą jakość obrazu, zaawansowaną analitykę opartą na głębokim uczeniu na brzegu sieci oraz wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa.
Doskonała jakość obrazu w dzień i w nocy
Ta funkcjonalna kamera zapewnia doskonałą jakość obrazu niezależnie od warunków oświetleniowych. Zapewnia rozdzielczość 2 MP przy poklatkowości do 60 kl./s. Dzięki funkcjom Lightfinder 2.0 i Forensic WDR kamera zapewnia wierne odwzorowanie barw i dużą szczegółowość przy słabym oświetleniu lub niemal w ciemności. Funkcja OptimizedIR umożliwia dozór w całkowitej ciemności do 40 m bez potrzeby dodatkowego oświetlenia. Ekspozycja z adaptacją do ruchu zmniejsza rozmycie obiektów w ruchu spowodowane zbliżającymi się lub bliskimi obiektami. Ponadto kamera ta jest dostępna w dwóch wariantach i do wyboru są obiektywy: szerokokątny 9 mm do dozoru rozległych obszarów i teleobiektyw 29 mm do dozoru z dużej odległości.
Wielość funkcji
Ta wysokowydajna kamera z procesorem ARTPEC-8 jest wyposażona w moduł przetwarzania danych z funkcją głębokiego uczenia (DLPU). Umożliwia to lepsze przetwarzanie, gromadzenie, przechowywanie i analizowanie jeszcze większej ilości danych niż wcześniej - na brzegu sieci. AXIS Object Analytics oferuje detekcję i klasyfikację osób, pojazdów i typów pojazdów - wszystkie te funkcje są dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb. Dzięki technologii edge-to-edge można ją podłączyć do głośnika sieciowego Axis, umożliwiając dwukierunkowy dźwięk. Ponadto kamera może być zasilana prądem stałym i przez PoE. Nawet w przypadku awarii nadmiarowe zasilanie DC zapewnia niezawodną pracę w celu ochrony danych.
Pełne bezpieczeństwo
Kamera AXIS P1465-LE ma wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią cały system. Axis Edge Vault zabezpiecza identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie produktów Axis w sieci. Podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczne uruchamianie gwarantują również, że oprogramowanie sprzętowe pozostanie nienaruszone i że zainstalowano wyłącznie autoryzowane oprogramowanie. Opcja bezpiecznego uruchamiania gwarantuje brak oprogramowania malware nawet po wprowadzeniu ustawień fabrycznych. W dodatku ta mocna, gotowa do użytku na zewnątrz kamera dzięki ochronie o klasie IP66/67, NEMA 4X i IK10 jest chroniona przed kurzem, deszczem, śniegiem i uderzeniami oraz jest odporna na wiatr o prędkości do 50 m/s.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Matryca |
|
| Obiektyw |
|
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | IPv4, IPv6 USGv6, ICMPv4/ICMPv6, HTTP, HTTPSb, HTTP/2, TLSb, QoS Layer 3 DiffServ, FTP, SFTP, CIFS/SMB, SMTP, mDNS (Bonjour), UPnP, SNMP v1/v2c/v3 (MIB-II), DNS/DNSv6, DDNS, NTP, NTS, RTSP, RTP, SRTP/RTSPS, TCP, UDP, IGMPv1/v2/v3, RTCP, ICMP, DHCPv4/v6, ARP, SSH, LLDP, CDP, MQTT v3.1.1, Secure syslog (RFC 3164/5424, UDP/TCP/TLS), adres Link-Local (ZeroConf) |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.3at |
| Standardy | 802.1x |
| Standardy | 802.1ar |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Pamięć wewnętrzna | 8192 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 132 x 132 x 280 mm |
| Waga | 1.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|