Producenci
AXIS Kamera sieciowa P3245-V
Opis
AXIS P3245-V
Ulepszona stałopozycyjna kamera kopułkowa HDTV 1080p
Główne cechy:
- Obraz o jakości HDTV 1080p
- Zdalne ustawianie zoomu i ostrości
- Lightfinder 2.0 i Forensic WDR
- Zipstream z obsługą H.264 i H.265
- Podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczne uruchamianie
AXIS P3245-V to solidna i dyskretna stałopozycyjna kamera kopułkowa, która zapewnia obraz w rozdzielczości HDTV 1080p w każdych warunkach oświetleniowych. Ta udoskonalona kamera może być montowana w wielu miejscach niewielkim kosztem, dzięki czemu doskonale nadaje się do takich lokalizacji, jak placówki handlowe, banki i biura.
Nie przegap niczego
Dzięki najnowszemu procesorowi Axis AXIS P3245-V ma ogromne możliwości w zakresie analizy. Kamera ma funkcję Lightfinder 2.0 zapewniającą zwiększoną światłoczułość w celu rejestracji obrazów wideo o bardziej realistycznych barwach oraz wyraźnych obrazów poruszających się obiektów. Nawet najciemniejsze obszary sceny są jaśniejsze, bardziej kolorowe i zawierają więcej szczegółów. Funkcja Forensic WDR umożliwia uzyskanie czytelnych obrazów przy jasnych i ciemnych obszarach w scenie.
Oszczędność czasu i pieniędzy
Kamera AXIS P3245-V ma zmiennoogniskowy obiektyw z opcją zdalnego zoomu i ustawiania ostrości, więc może dostarczać widok ogólny i zbliżenia bez konieczności ręcznego dostrajania. Ta wszechstronna i dyskretna kamera sieciowa jest łatwa w montażu i obsłudze. Kamera nie ma widocznych śrub, a obudowa jest montowana na zatrzask. Obudowę można również przemalować na dowolny kolor, tak aby kamera lepiej wtapiała się w otoczenie.
Kamera ma stopień ochrony IK10 i jest odporna na pył i uderzenia, dzięki czemu można ją montować w łatwo dostępnych miejscach, gdzie będzie bezpieczna. Ponadto kamera obsługuję technologię Axis Zipstream i kompresję z kodowaniem H.264 i H.265 ograniczającą znacząco zapotrzebowanie na przepustowość i zasoby pamięci masowej przy jednoczesnym zachowaniu jakości obrazów.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Matryca | RGB CMOS 1/2.8" |
| Obiektyw | 3.4-8.9 mm, F1.8 |
| Kąt widzenia pionowy | 53 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 100 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Nie |
| Detekcja ruchu | Nie |
| Minimalne oświetlenie | 0.02 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP52 |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af/802.3at Typ 1 Klasa 2, standardowo 3.5 W, max. 5.7 W. |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 149 x 149 x 103 mm |
| Waga | 650 g |