Producenci
AXIS Kamera sieciowa P3375-LV
Opis
AXIS P3375-LV
Znakomitej jakości, odporna na wandalizm dzienna i nocna kamera kopułkowa z rozdzielczością 1080p oraz technologiami WDR, Zipstream i OptimizedIR
Główne cechy:
- Obraz o jakości HDTV 1080p
- Technologia Zipstream
- WDR Forensic Capture
- Lightfinder i OptimizedIR
- Zdalne ustawianie zoomu i ostrości
- Dwukierunkowe porty audio i we/wy
AXIS P3375-LV to stałopozycyjna kamera kopułkowa w klasycznej obudowie AXIS P33. Jest doskonałym uzupełnieniem lub zamiennikiem starszych kamer AXIS P33 i niezawodnie zapewnia obraz w doskonałej jakości. Kamera AXIS P3375-LV bardzo dobrze sprawdza się do identyfikacji ludzi, obiektów i pojazdów w każdej instalacji wymagającej dyskretnej kopułki.
Nic się nie ukryje w dzień ani w nocy
Technologia Axis Optimized IR zapewnia wysoką jakość obrazu bez zakłóceń nawet w zupełnej ciemności. Funkcja WDR Forensic Capture zapewnia wysoką szczegółowość w przypadku jednoczesnego występowania w scenie jaśniejszych i ciemniejszych obszarów. Technologia Axis Lightfinder zapewnia obraz wideo o żywych kolorach nawet w warunkach słabego oświetlenia. Kamera AXIS P3375-LV zapewnia doskonałą jakość wideo HDTV 1080p.
Kamera, na którą można liczyć
Kamera AXIS P3375-LV zapewnia zdalny zoom i fokus, zapewniające szybką i łatwą instalację oraz niskie koszty konfiguracji. Jest zgodna z wszystkimi uchwytami montażowymi AXIS P33. Technologia Axis Zipstream zapewnia szczegółowość całego obrazu wideo i zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć o 50% lub więcej, co daje znaczne oszczędności. Obudowa z certyfikatem IK10 skutecznie chroni kamerę AXIS P3375-LV przed aktami wandalizmu.
Mnóstwo dodatków
Wbudowany w kamerę AXIS P3375-LV dwukierunkowy system transmisji dźwięku pozwala słyszeć, co dzieje się na scenie i w razie czego przestraszyć intruzów. Można też sprawić, by system dozoru był jeszcze bardziej inteligentny, łącząc za pośrednictwem kamery AXIS P3375-LV inne urządzenia: czujnik lub detektor mogą być podłączone do cyfrowego wejścia kamery, umożliwiając wyzwalanie alarmów lub akcji, a ponieważ wejście można nadzorować, alarm może być również wysyłany w sytuacji przerwania łączności. Urządzenie, np. przekaźnik włączający światła lub zamykający/otwierający drzwi, może być podłączone do cyfrowego wyjścia kontrolowanego przez kamerę. Kamera zapewnia też zintegrowaną funkcję wizyjnej detekcji ruchu firmy Axis, aktywny alarm anty-sabotażowy i wykrywanie dźwięku, jak również obsługę wielu zaawansowanych funkcji analityki firmy Axis i naszych partnerów.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Matryca | RGB CMOS 1/3" |
| Obiektyw | 3-10 mm, F1.4 |
| Kąt widzenia pionowy | 50 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 90 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3af/802.3at Typ 1 Klasa 3, standardowo 5 W, max. 8.2 W. |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 148 x 148 x 99 mm |
| Waga | 700 g |