Producenci
AXIS Kamera sieciowa P3717-PLE
Opis
AXIS P3717-PLE
Wielokierunkowa kamera 8 MP z oświetleniem w podczerwieni, zapewniająca widok 360°
Główne cechy:
- Oświetlenie w podczerwieni 360° oraz zdalny zoom i ustawianie ostrości
- Technologia Lightfinder i Forensic WDR firmy Axis
- Elastyczne ustawianie czterech zmiennoogniskowych głowic
- Technologia Zipstream firmy Axis zmniejszająca zapotrzebowanie na przepustowość i zasoby pamięci
Kamera AXIS P3717-PLE umożliwia objęcie całodobowym dozorem czterech różnych obszarów, nawet w trudnych warunkach oświetlenia. Dzięki temu efektywnemu kosztowo i doskonale zaprojektowanemu rozwiązaniu można uzyskać doskonałej jakości widok ogólny oraz wyraźne szczegóły. Kamera AXIS P3717-PLE doskonale nadaje się do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń; sprawdzi się w sklepach, centrach handlowych, magazynach, lobby i na parkingach. Jest ona również idealnym rozwiązaniem do stosowania na przecięciu korytarzy, alejek i dróg oraz na zewnętrznych narożnikach budynków.
Duży zasięg i doskonałe obrazy w dzień i w nocy
Kamera AXIS P3717-PLE rejestruje obraz w czterech kanałach (po 2 MP na kanał) z prędkością 30 kl./s. Dzięki technologii Lightfinder można rejestrować kolorowe obrazy nawet w niemal całkowitej ciemności. Funkcja Forensic WDR zapewnia czytelny obraz scen z jasnymi i ciemnymi obszarami.
Kamera AXIS P3717-PLE ma również oświetlenie w podczerwieni o zasięgu 360° z możliwością oddzielnego sterowania diodami oraz z automatycznym filtrem odcinającym promieniowanie podczerwone. Umożliwia to uzyskanie czytelnych obrazów bez odbicia przy słabym świetle lub w ciemności, a także niezmienionych kolorów w ciągu dnia.
Jednoczesna obserwacja czterech obszarów
Kamera AXIS P3717-PLE jest wyjątkowa pod jednym względem: cztery zmiennoogniskowe głowice umożliwiają rejestrację scen w różnych kierunkach w widoku szerokokątnym lub na zbliżeniu.
Kamera AXIS P3717-PLE zapewnia ogólny widok 360° lub połączenie widoków ogólnych i zbliżeń, w zależności od potrzeb. Moduły optyczne można obracać również tak, aby ustawić dwie głowice obok siebie: wtedy jedna może rejestrować widok ogólny, a druga szczegóły tej samej sceny.
AXIS P3717-PLE to dyskretna i kompaktowa (250 mm średnicy) kamera. Można ją również montować we wnękach. Kamera jest również odporna na działanie warunków atmosferycznych dzięki zintegrowanej osłonie o klasie ochrony IP66/67. Kamera AXIS P3717-PLE jest przeznaczona do montażu na sufitach; w zestawie znajduje się odpowiedni uchwyt. Kamerę można również montować na narożach budynków lub słupach i gzymsach, używając sprzedawanego oddzielnie zestawu do montażu wiszącego AXIS T94N01D Pendant Kit.
Cztery kamery w cenie jednej
Dzięki AXIS P3717-PLE zyskujesz aż cztery kamery w cenie jednej. Oznacza to, że wystarczy zamontować jedną kamerę, poprowadzić jeden przewód, zapewnić jeden adres IP i jedną licencję na oprogramowanie do zarządzana materiałem wizyjnym (VMS) oraz jedną licencję na oprogramowanie do analizy.
Ponadto kamera AXIS P3717-PLE ma zdalne ustawianie zoomu i ostrości, co przyspiesza i ułatwia montaż. Technologia Zipstream firmy Axis zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i zasoby pamięci o nawet 50%. Zysk? AXIS P3717-PLE to oszczędność czasu i pieniędzy od montażu po eksploatację.
Dane techniczne
| Typ kamery | Panoramiczna |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | RGB CMOS 4x 1/2.8" |
| Obiektyw | 3-6 mm, F1.8-2.6 |
| Kąt widzenia pionowy | 53 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 96 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | Audio in |
| Złącza | Audio out |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | Power over Ethernet (PoE) IEEE 802.3at Typ 2 Klasa 4, typowo 11.1 W, max. 17.0 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 255 x 255 x 91,5 mm |
| Waga | 2 kg |