Producenci
AXIS Kamera sieciowa P5655-E 50HZ
Opis
Kamera sieciowa AXIS P5655-E 50HZ
Niedroga kamera PTZ do wszechstronnych zastosowań
Główne cechy:
- HDTV 1080p i 32-krotny zoom optyczny
- Technologia Forensic WDR i Lightfinder 2.0
- Podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczne uruchamianie
- Przywracanie ostrości i elektroniczna stabilizacja obrazu
- Zipstream z obsługą kodowania H.264 i H.265
Kamera sieciowa AXIS P5655-E PTZ Network Camera to ekonomiczna kamera PTZ o wysokich parametrach, służąca do wszechstronnych zastosowań w zakresie dozoru. Dzięki najnowszej generacji procesorów Axis kamera zapewnia doskonałą jakość obrazu wideo nawet w wymagających warunkach oświetlenia i wysoki stopień zabezpieczeń. Nadaje się ona idealnie do dozoru dużych obszarów wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, odstrasza intruzów i zapewnia wysoki poziom szczegółowości w zbliżeniach.
Doskonały obraz za każdym razem
Kamera AXIS P5655-E oferuje doskonałą jakość obrazu w HDTV 1080p z 32-krotnym zoomem optycznym. Funkcja Forensic WDR zapewnia czytelny obraz w przypadku scen z jasnymi i ciemnymi obszarami. Lightfinder 2.0 zapewnia z kolei większe nasycenie kolorów przy słabym oświetleniu oraz ostre obrazy poruszających się obiektów. Elektroniczna stabilizacja obraz pozwala uzyskać niezakłócone obrazy pomimo drgań. Funkcja przywracania ostrości zapewnia natychmiastową ostrość w trudnych warunkach oświetleniowych. Kamera ma również cztery profile scen (wewnątrz pomieszczeń, na zewnątrz, kryminalistyczny, ruch drogowy) o różnych ustawieniach obrazu pasujących do konkretnych scenariuszy.
Bezpieczeństwo
Ta kamera PTZ ma wiele zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią system. Podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczne uruchamianie gwarantują, że oprogramowania sprzętowego nie zmieniono i że zainstalowano wyłącznie autoryzowane oprogramowanie. Opcja bezpiecznego uruchamiania gwarantuje brak oprogramowania malware po przywróceniu fabrycznych ustawień domyślnych.
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 50 |
| Matryca | CMOS 1/2,8" z progresywnym skanowaniem |
| Obiektyw | 4,3 - 137.6 mm, F1.4 - 4.0 |
| Kąt widzenia pionowy | 35 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 58 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Minimalne oświetlenie | 0.02 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 188 x 188 x 217 mm |
| Waga | 2.5 kg |