Producenci
AXIS Kamera sieciowa Q1785-LE
Opis
Kamera sieciowa AXIS Q1785-LE
Solidna, wysokiej jakości kamera o rozdzielczości 2 MP z 32-krotnym zoomem optycznym.
Główne cechy:
- Aż do 60 kl./s w rozdzielczości HDTV 1080p
- Zakres temperatur roboczych wynosi od 40°C do 60°C
- Technologia OptimizedIR działająca w zakresie do 80 m
- Elektroniczna stabilizacja obrazu
- W zestawie pakiet AXIS Guard Suite
AXIS Q1785-LE Network Camera to wytrzymała, najwyższej klasy kamera ze znakomitym 32-krotnym zoomem optycznym. Jest to wielofunkcyjna kamera, która poradzi sobie z każdym wyzwaniem we wnętrzach i na zewnątrz.
Co zyskujesz?
Kamerę AXIS Q1785-LE można umieścić niemal w każdym miejscu, aby zarejestrować obraz wyznaczonego obszaru dozoru. Jakość zdjęć lub nagrań filmowych w wysokiej rozdzielczości będzie zawsze znakomita, niezależnie od tego, czy zostały zrobione w jasnym świetle, tylnym oświetleniu, czy też w ogóle bez światła.
To dlatego, że kamera AXIS Q1785-LE jest wyposażona w 32-krotny zoom optyczny, technologię Axis OptimizedIR działającą w zakresie do 80 m i może rejestrować obraz z szybkością do 60 kl./min w rozdzielczości HDTV 1080p. Kamera obsługuje technologię Axis Forensic WDR gwarantującą wyraźny obraz w scenach z jasnymi i ciemnymi obszarami oraz technologię Axis Lightfinder służącą do zapewniania kolorowego obrazu wysokiej jakości nawet w niemal całkowitej ciemności. Technologia Axis Zipstream zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć średnio o 50% lub więcej przy zachowaniu szczegółów potrzebnych przy postępowaniu wyjaśniającym.
Strzeż się, Matko Naturo
Kamera AXIS Q1785-LE zaprojektowana pod kątem skuteczności działania w wnętrzach i na zewnątrz wytrzymuje temperatury od -40°C do 60°C. Oferuje funkcję elektronicznej stabilizacji obrazu i jest odporna na uderzenia w stopniu IK10. Konstrukcja klasy IP66, IP67 oraz NEMA 4X zapewnia ochronę przed lodem, wodą, korozją i pyłem. Dzięki funkcji redukcji zamglenia nawet zdjęcia robione we mgle czy smogu będą wyraźne. Innymi słowy kamera AXIS Q1785-LE wytrzyma wszelkie wyzwania, jakie stawiają przed nią natura i ludzie. Zawsze będzie najlepsza.
Ale to nie wszystko...
Chcesz czegoś więcej? Możliwości kamery AXIS Q1785-LE są bogate. Kamera jest dostarczana z zainstalowanymi aplikacjami AXIS Motion Guard, AXIS Fence Guard i AXIS Loitering Guard do proaktywnego nadzoru. Może obsługiwać także inne zaawansowane funkcje analizy. Ma możliwość rejestracji wideo z dźwiękiem, posiada profile scen, funkcję wykrywania wstrząsów, obsługuje format korytarzowy z automatycznym obrotem i korekcją dystorsji beczkowatej dzięki temu można ją zainstalować bez ponoszenia wysokich kosztów i uzyskiwać obrazy znakomitej jakości. Co więcej, dzięki portom We./Wy. można dodawać dodatkowe funkcje.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Matryca | RGB CMOS 1/2.8" |
| Obiektyw | 4.3-137 mm, F1.4-4.0 |
| Kąt widzenia pionowy | 39 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 60 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.03 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 147 x 147 x 386 mm |
| Waga | 2.4 kg |