Producenci
AXIS Kamera sieciowa Q3536-LVE 29MM 02224-001
Opis
AXIS Q3536-LVE Dome Camera
Zaawansowana kamera kopułkowa z funkcją głębokiego uczenia i 4 MP
- Doskonała jakość obrazu przy rozdzielczości 4 MP
- Do analiz wykonywanych z głębokim uczeniem
- Kopuła zapobiegająca odbiciom promieniowania IR
- Wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa
Oparta na najnowszym układzie Axis system-on-chip (SoC) kamera AXIS Q3536-LVE obsługuje zaawansowane analizy bazujące na głębokim uczeniu się w lokalnych warunkach. Ta trwała kamera jest odporna na najtrudniejsze warunki pogodowe i najsilniejsze uderzenia.
Doskonała jakość obrazu
AXIS Q3536-LVE zapewnia wyjątkową jakość obrazu i szczegóły na potrzeby postępowań wyjaśniających w rozdzielczości 4 MP nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych i środowiskach. Bazuje na technologii OptimizedIR i posiada innowacyjną kopułkę zapobiegającą odbiciom promieniowania IR pod wpływem deszczu i śniegu, zapewniając niezmiennie wyraźny i ostry obraz. Kamera ma funkcje Lightfinder 2.0 i Forensic WDR, aby zapewnić wierne odwzorowanie barw i dużą szczegółowość przy słabym oświetleniu lub niemal w ciemności. Elektroniczna stabilizacja obrazu umożliwia uzyskanie niezakłóconego obrazu przypadku narażenia kamery na drgania.
Potężne możliwości analityczne
Ta doskonała kamera bazuje na ARTPEC-8, najnowszym układzie system-on-chip (SoC) firmy Axis. Dzięki jednostce przetwarzania głębokiego uczenia (DLPU) kamera eliminuje potrzebę stosowania drogich serwerów i pozwala na wdrożenie szybszego i lepiej skalowalnego systemu. Ponadto ma ona zwiększone możliwości przetwarzania, dzięki czemu można zbierać i analizować lokalnie jeszcze więcej danych niż wcześniej. AXIS Object Analytics oferuje wykrywanie i klasyfikację osób, pojazdów i typów pojazdów a wszystkie te funkcje są dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb. Co więcej, dzięki obsłudze ACAP w wersji 4 można zwiększyć wartość systemu poprzez dostosowane do potrzeb aplikacje oparte na głębokim uczeniu wykonywane lokalnie, które oferuje Axis i nasi partnerzy.
Wytrzymała i zabezpieczona wewnątrz i na zewnątrz
Ta wytrzymała kamera do użytku na zewnątrz o klasie ochrony IK10+ jest zabezpieczona przed przekierowaniem, utratą ostrości i odporna na uderzenia. Może pracować w zakresie temperatur od -50 °C do nawet 60 °C. Posiada czujniki do wykrywania wtargnięć i wstrząsów, a także wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa takie jak Axis Edge Vault, aby zapobiegać nieupoważnionemu dostępowi i chronić system. Ta najwyższej klasy kamera charakteryzuje się prostą instalacją, konserwacją i obsługą, a także elastycznym okablowaniem. Posiada wbudowany czujnik żyroskopowy umożliwiający z funkcją asystenta poziomowania i automatycznego obrotu. Ponadto w razie przerwy w zasilaniu nadmiarowe zasilanie zapewnia niezawodne źródło zasilania, aby zabezpieczyć system.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2688 x 1512 |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Matryca | 1/1.8 progressive scan RGB CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 40 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 22 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.08 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Standardy | 802.3at |
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 2048 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | 1028 V DC, typical 9 W, max 24 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.1 kg |