Producenci
AXIS Kamera sieciowa Q6075-E 50HZ
Opis
Kamera sieciowa AXIS Q6075-E 50HZ
Zewnętrzna kamera PTZ, oferująca rozdzielczość HDTV 1080p i 40-krotny zoom optyczny
Główne cechy:
- HDTV 1080p i 40-krotny zoom optyczny
- Axis Lightfinder 2.0
- Autotracking 2 oraz narzędzie do orientacji
- Wbudowane funkcje analizy
- Certyfikat TPM, FIPS 140-2 poziom 2
Ta solidna kamera PTZ o wysokich parametrach ma wysoką światłoczułość i zapewnia wyraźne, ostre obrazy i szczegóły w trudnych warunkach oświetleniowych. Kamera ta idealnie nadaje się do dozoru w krytycznych scenariuszach na otwartym rozległym terenie, na przykład w miastach, obiektach przemysłowych i obiektach krytycznej infrastruktury. Procesor Axis najnowszej generacji ma dodatkowe funkcje zabezpieczeń, takie jak podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczne uruchamianie.
Wyraźne szczegóły w trudnych warunkach oświetleniowych
AXIS Q6075-E zapewnia doskonałą jakość obrazu HDTV 1080p i 40-krotny zoom optyczny pozwalający rejestrować wyraźne szczegóły. Kamera ma funkcję Axis Lightfinder 2.0, która pozwala rejestrować ostre i nasycone obrazy poruszających się obiektów przy słabym oświetleniu. Dzięki technologii Axis Zipstream z kodowaniem H.264 and H.265 zachowywane są wszystkie istotne szczegóły potrzebne do postępowania wyjaśniającego, przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania na przepustowość i zasoby pamięci masowej.
Kiedykolwiek, gdziekolwiek jest to potrzebne
Ta wysokowydajna zewnętrzna kamera PTZ o stopniu ochrony IP66 / 67, NEMA 4X i IK10 jest chroniona przed kurzem, deszczem, śniegiem i uderzeniami. Arktyczna kontrola temperatury zapewnia rozruch od stanu głęboko zamrożonego i pracę w temperaturach od -40 ° C do 50 ° C (-40 ° F do 122 ° F). Automatyczne śledzenie 2 z funkcją kliknięcia i śledzenia oraz pomoc w orientacji pozwala na aktywne śledzenie obiektu i szybką orientację. AXIS Q6075-E jest wyposażony w pakiet analityczny AXIS Guard Suite do wykrywania ruchu, wtargnięcia i przechwycenia. Ponadto, tam gdzie musi być zachowana prywatność, maskowanie prywatności mozaiką pozwala pikselować całe obszary, takie jak sąsiednia nieruchomość.
Bezpieczeństwo
Ta kamera PTZ ma wiele zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią system. Podpisane oprogramowanie sprzętowe gwarantuje, że oprogramowania sprzętowego nie zmieniono i że zainstalowano wyłącznie autoryzowane oprogramowanie. Bezpieczne uruchamianie pozwala upewnić się, że po przywróceniu ustawień fabrycznych w kamerze nie ma oprogramowania malware. Trusted Platform Module (TPM) z certyfikatem FIPS 140-2 poziom 2 zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Moduł ten umożliwia bezpieczne przechowywanie wszystkich kluczy kryptograficznych i certyfikatów nawet w przypadku naruszenia bezpieczeństwa.
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 50 |
| Matryca | CMOS 1/2,8" z progresywnym skanowaniem |
| Obiektyw | 4,25 - 170 mm, F1.6 - 4.95 |
| Kąt widzenia pionowy | 39 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 65 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.002 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 232 x 232 x 269 mm |
| Waga | 3.75 kg |