Producenci
AXIS Kamera sieciowa Q6125-LE 50HZ
Opis
Kamera sieciowa AXIS Q6125-LE 50HZ
Kamera PTZ o dużej szybkości z funkcją OptimizedIR.
Główne cechy:
- Rozdzielczość HDTV 1080p/2MP i 30-krotny zoom
- Wbudowane diody LED podczerwieni z funkcją OptimizedIR
- Technologia Axis Sharpdome z funkcją Speed Dry
- Technologia Lightfinder, WDR Forensic Capture i Zipstream
- W zestawie pakiet analityczny AXIS Guard Suite
Kamera sieciowa AXIS Q6125-LE zapewnia unikatowe połączenie dyskrecji i wbudowanego podświetlenia w podczerwieni. Wszystko w ramach kamery gotowej do pracy na zewnątrz umożliwiającej szerokie pokrycie obszaru i idealnie rejestrowanych szczegółach, taka jakiej oczekujemy po wysokiej jakości kamerach PTZ firmy Axis. Idealna do nieoświetlonych lub słabo oświetlonych obszarów takich jak parki, porty, aleje i parkingi nie wymaga instalacji dodatkowego oświetlenia.
Dyskretne kamery PTZ z podświetleniem w podczerwieni
Jeśli dozór ma być dyskretny i w trybie 24/7, to kamera AXIS Q6125-LE jest odpowiednim wyborem. To pierwsza kamera z wbudowanym modułem podczerwieni, w kompaktowej obudowie kopułkowej, umożliwia nierzucający się w oczy dozór w całkowitej ciemności (do 200 m, w zależności od rodzaju sceny). Ponadto kamera AXIS Q6125-LE jest kompaktowa i łatwa do pomalowania, dzięki czemu może się łatwo wtopić w każde środowisko. Technologia OptimizedIR w kamerach PTZ AXIS Q6125-LE umożliwia łatwą regulację diod LED podczerwieni. Innymi słowy podświetlenie w podczerwieni reguluje się automatycznie w zależności od stopnia zoomu, dzięki czemu kamera rejestruje dokładnie to, co chcemy zobaczyć.
Jasny obraz i zero zacieków
Dzięki technologii Sharpdome kamera AXIS Q6125-E dostarcza dobrej jakości, ostre obrazy z obszarów zarówno 20° ponad linią horyzontu, jak poniżej niej. To niezwykle przydatna funkcja w przypadku nierównego terenu. Kamera AXIS Q6125-LE obsługuje HDTV 1080p 30-krotny zoom optyczny. Szybki PTZ pozwala na pokrycie dużego obszaru i uzyskanie wielu szczegółów.
Technologia Lightfinder firmy Axis zapewnia doskonały obraz nawet przy słabym oświetleniu. Funkcja WDR (Wide Dynamic Range) zapewnia szczegółowy obraz do celów postępowania wyjaśniającego, nawet w scenach z bardzo jasnymi i bardzo ciemnymi obszarami. Funkcja Speed Dry pozwala uzyskać czytelne, ostre obrazy podczas deszczu i zapewnia skuteczne czyszczenie obiektywu.
Oszczędności dzięki wbudowanej inteligentnej ochronie
Wbudowane podświetlenie w podczerwieni w kamerze AXIS Q6125-LE zapewnia duże oszczędności na kosztownym oświetleniu. A także inne oszczędności: Kamera AXIS Q6125-LE dostarczana jest z pakietem analitycznym AXIS Guard Suite, który zawiera AXIS Fence Guard, AXIS Motion Guard oraz AXIS Loitering Guard do wykrywania ruchu, naruszeń obszarów i podejrzanego zachowania.
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 50 |
| Matryca | CMOS 1/2,8" z progresywnym skanowaniem |
| Obiektyw | 4,3 - 129 mm, F1.6 - 4.7 |
| Kąt widzenia pionowy | 38 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 63 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 3 kg |