Producenci
AXIS Kamera sieciowa Q6154-E 50HZ
Opis
Kamera sieciowa AXIS Q6154-E 50HZ
Szybki PTZ z natychmiastowym laserowym ustawianiem ostrości i technologią Sharpdome.
Główne cechy:
- Laserowe ustawianie ostrości
- Technologia Sharpdome z funkcją Speed Dry
- Technologia Lightfinder i WDR Forensic Capture
- Axis Zipstream
- HDTV 720p i 30-krotny zoom optyczny
Idealne, natychmiastowe ustawianie ostrości to wyzwanie w przypadku kamer PTZ, szczególnie przy słabym oświetleniu. Kamera sieciowa AXIS Q6154-E PTZ Network Camera wykorzystuje zaawansowaną technologię laserową w celu dokładnego ustawienia ostrości, nawet w ciemnościach.
Zaawansowana kamera AXIS Q6154-E PTZ Network Camera jest idealnym wyborem do dozoru miejskiego, monitorowania krytycznej infrastruktury oraz do innych zastosowań, gdzie konieczne jest natychmiastowe ustawianie ostrości przy obserwacji poruszających się obiektów i zmieniających się szybko scen.
Zawsze ostry obraz
W trudnych warunkach, takich jak słabe oświetlenie, niski kontrast lub światła punktowe, kamera AXIS Q6154-E PTZ Network Camera zdecydowanie się wyróżnia. Całkowicie bezpieczny promień lasera mierzy odległość pomiędzy kamerą a obiektem w ułamku sekundy, zawsze zapewniając idealnie ostry obraz.
Technologia Axis Lightfinder umożliwia rejestrację kolorowych obrazów w pełnej rozdzielczości i z niewielkim stopniem rozmycia obiektów w ruchu nawet w niemal całkowitej ciemności. Dzięki technologii Sharpdome kamera AXIS Q6154-E dostarcza ostre obrazy bez zakłóceń z obszarów zarówno ponad linią horyzontu, jak poniżej niej. Funkcja Speed Dry umożliwia rejestrację ostrych obrazów w deszczu.
Ostre obrazy. Mała przepustowość
AXIS Q6154-E obsługuje również technologię Zipstream, która służy do obniżania zapotrzebowania na przepustowość i zasoby pamięci masowej, jednocześnie pozwalając zachować wszystkie ważne szczegóły na potrzeby postępowania wyjaśniającego.
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | HD 720p |
| Liczba klatek na sekundę | 50 |
| Matryca | CMOS 1/2,8" z progresywnym skanowaniem |
| Obiektyw | 4,3 - 129 mm, F1.6 - 4.7 |
| Kąt widzenia pionowy | 39 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 66 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.9 kg |