Producenci
AXIS Moduł optyczny FA3105-L Gałka oczna
Opis
Moduł optyczny AXIS FA3105-L Gałka oczna
Dyskretny dozór wewnątrz pomieszczeń w rozdzielczości 1080p, z oświetleniem w podczerwieni.
Główne cechy:
- Wszechstronna płaska kamera kopułkowa do dozoru wewnątrz pomieszczeń
- Obudowa typu eyeball zapewniająca wszechstronność montażu
- Wbudowane oświetlenie w podczerwieni do rejestracji w całkowitej ciemności
- Forensic WDR
- Format korytarzowy przeznaczony do dozoru miejsc o pionowej orientacji
AXIS FA3105-L Eyeball Sensor Unit to moduł do rejestracji obrazu w dzień i w nocy z wbudowanym oświetleniem, do stosowania z jednostką główną AXIS FA54 Main Unit. Moduł jest niezwykle dyskretny, łatwy w montażu i dostarcza wysoce użyteczne obrazy w dzień i w nocy. Moduł AXIS FA3105-L doskonale nadaje się na przykład do stosowania w bankach, sklepach i na stacjach benzynowych.
Obudowa typu eyeball zapewniająca wszechstronność montażu i dyskrecję
AXIS FA3105-L to kompaktowa płaska kamera kopułkowa przeznaczona do dyskretnego montażu. Do modułu optycznego dołączona jest płytka montażowa, pozwalająca zamontować go na ścianie, suficie lub blatach i półkach. Po zamontowaniu modułu AXIS FA3105-L w narożniku można objąć dozorem całe pomieszczenie, dzięki szerokiemu polu widzenia.
Nic się nie ukryje w dzień ani w nocy
AXIS FA3105-L to doskonała jakość wideo w rozdzielczości 1080p. Funkcja Axis Forensic WDR zapewnia czytelny obraz, nawet w przypadku scen z jasnymi i ciemnymi obszarami. Moduł ma wbudowane oświetlenie w podczerwieni i automatyczny filtr odcinający promieniowanie podczerwone. Umożliwia to uzyskanie czytelnych obrazów przy słabym świetle lub w ciemności, a także niezmienionych kolorów w ciągu dnia.
Modułowa koncepcja
AXIS FA3105-L to element serii AXIS FA Series, opartej na koncepcji dzielonej kamery sieciowej. Zgodnie z nią kamera jest podzielona na moduł optyczny, składający się z obiektywu i przetwornika obrazu, oraz jednostkę główną, która stanowi korpus kamery. Oba urządzenia połączone są przewodowo. Dzięki takiemu rozwiązaniu mały moduł optyczny można zamontować tam, gdzie jest taka konieczność, a jednostkę główną tam, gdzie jest na nią wystarczająco dużo miejsca.
Dane techniczne
| Typ kamery | Modułowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | RGB CMOS 1/3" |
| Obiektyw | 3.13 mm, F2.0 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 103 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 72.7 x 72.7 x 57 mm |
| Waga | 88 g |