Producenci
AXIS P3248-LVE IK10,4K,8MP
Opis
AXIS P3248-LVE to stała kopuła dzień / noc z wandaloodporną obudową zewnętrzną IK10. Obsługuje Forensic WDR, Lightfinder 2.0, ekspozycję adaptacyjną do ruchu w celu zminimalizowania rozmycia ruchu oraz zoptymalizowane oświetlenie IR. Obiektyw zmiennoogniskowy 4,3-8,6 mm P-Iris ze zdalnym zoomem i ogniskowaniem upraszczający instalację. Wiele indywidualnie konfigurowanych strumieni H.264, H.265 i Motion JPEG. 4K (8 MP) przy 30 fps z WDR. Zipstream w celu zmniejszenia przepustowości i pamięci masowej. AXIS Object Analytics, wideo detekcja ruchu i alarm sabotażowy. Dwukierunkowa detekcja dźwięku i dźwięku. Nadzorowane wejście cyfrowe / wyjście cyfrowe do obsługi alarmów / zdarzeń. Podpisane oprogramowanie układowe, bezpieczny rozruch i AXIS Edge Vault zapewniają autentyczność oprogramowania układowego i tożsamość urządzenia. Gniazdo karty pamięci do opcjonalnego lokalnego przechowywania wideo. Power over Ethernet.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/1.8 progressive scan RGB CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 75 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 175 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.14 lx |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, filtrowanie adresów IP, HTTPSa szyfrowanie, IEEE 802.1X (EAP-TLS) za kontrola dostępu do sieci, podsumowanie uwierzytelnianie, dziennik dostępu użytkownika, scentralizowany certyfikat zarządzanie, ochrona przed opóźnieniem brutalnej siły, podpisane oprogramowanie, bezpieczny rozruch, Axis Edge Vault z identyfikatorem urządzenia Axis |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Otwarty interfejs API do integracji oprogramowania, w tym VAPIX i Platforma aplikacji kamer AXIS; specyfikacje na axis.com System hostingu wideo AXIS (AVHS) z połączeniem jednym kliknięciem ONVIF Profile G, ONVIF Profile S i ONVIF Profile T, specyfikacja na onvif.org Wsparcie dla Session Initiation Protocol (SIP) do integracji z Systemy Voice over IP (VoIP), peer to peer lub zintegrowane z SIP / PBX |
| Protokoły sieciowe | Ochrona hasłem, filtrowanie adresów IP, HTTPSa szyfrowanie, IEEE 802.1X (EAP-TLS) za kontrola dostępu do sieci, podsumowanie uwierzytelnianie, dziennik dostępu użytkownika, scentralizowany certyfikat zarządzanie, ochrona przed opóźnieniem brutalnej siły, podpisane oprogramowanie, bezpieczny rozruch, Axis Edge Vault z identyfikatorem urządzenia Axis |
| Standardy | 802.3at |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Funkcje specjalne | Aplikacje w zestawie
|
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Złącza | 2,5 mm mikrojack |
| Złącza | 2,5 mm |
| Złącza | Audio in |
| Złącza | Audio out |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | Type 1 Class 3 Typical 8.6 W, max 11.8 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Bez osłony pogodowej: Wysokość: 104 mm (4,09 cala) 149 mm (5,87 cala) |
| Waga | 800 g |
| Pozostałe parametry | Opcjonalne Akcesoria
|