Producenci
AXIS Sieciowy głośnik tubowy AXIS C3003-E
Opis
Sieciowy głośnik tubowy AXIS C3003-E
Głośno i wyraźnie
Sieciowy głośnik tubowy AXIS C3003-E to proste w instalacji urządzenie do zastosowań zewnętrznych przekazujące wyraźny głos
na dużą odległość. Stosowany jest do zdalnej transmisji dźwięku w wizyjnych systemach dozorowych. Transmisja może być uruchamiana ręcznie bądź automatycznie w reakcji na alarm. Głośnik można również wykorzystać do odstraszania od niepożądanej
aktywności, emitując gotowe komunikaty z plików fonicznych. Urządzenie ma wbudowany wzmacniacz i odznacza się niskim poborem mocy oraz wysokim ciśnieniem akustycznym. AXIS C3003-E współpracuje z systemami Voice over IP (VoIP) z protokołem
SIP (Session Initiation Protocol) oraz oprogramowaniem do zarządzania obrazem (VMS) obsługującym transmisję dźwięku. Z kilku
głośników można utworzyć strefę z synchronizowaną emisją dźwięku, wykorzystując zaledwie jeden adres IP dla głośnika głównego.
Dane techniczne
| Rodzaj | Megafon |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 7 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 12.5 kHz |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.3 kg |
| Pozostałe parametry | Pamięć:
|