Producenci
Acar Listwa przeciwprzepięciowa ACAR X5 3m czarna
Opis
Acar X5 to najnowsze przeciwprzepięciowe urządzenie zabezpieczające z oferty produktów acar. Sprawdzone, skuteczne i niezawodne rozwiązanie konstrukcyjne oraz nowoczesny projekt, pozwalają udzielić wieczystej gwarancji na urządzenia ACAR X5. Błyszczące wykończenie powierzchni czołowej podkreślają niebanalność i świeżość projektu wzorniczego, wyróżniając produkt wizualnie. Pięć gniazd sieciowych z uziemieniem oraz niewielkie gabaryty urządzenia pozwalają na jego wszechstronne użycie w domu i biurze. Zastosowanie automatycznego bezpiecznika zapewnia praktycznie bezobsługowa pracę. Duża skuteczność działania oaz atrakcyjny wygląd predysponuje do miana podstawowego zabezpieczenia przeciwprzepięciowego, niezbędnego w każdym miejscu. Uchwyty do mocowania są dostępne opcjonalnie u dystrybutora.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 0 |
| Liczba gniazd typu C | 0 |
| Liczba gniazd typu C13 | 0 |
| Liczba gniazd typu C19 | 0 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 315 x 56 x 44 mm |
| Waga | 0.4 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie znamionowe urządzenia: 230 V |