Producenci
Acar Listwa zasilająca 5M XPROTECTOR STANDARD
Opis
Pięć gniazd sieciowych o podwyższonej sprawności, z uziemieniem. Szybkie bezpieczniki topikowe zabezpieczają dwa tory prądowe przed zwarciem i przeciążeniem. Zintegrowana z przyciskiem wyłącznika lampka, świecąc informuje użytkownika o obecności napięcia. Nowoczesny, estetyczny wyłącznik sieciowy, z łatwością pozwala załączyć zasilanie dla wszystkich podłączonych odbiorników.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu zasilającego | 5 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 365 x 65 x 52mm |
| Waga | 0.51 kg |
| Pozostałe parametry |
|