Producenci
Acar Listwa zasilająca F5 1.5M szara
Opis
Acar F5 to zabezpieczenie przeciwprzepięciowe pięciu urządzeń. Podświetlany wyłącznik, wygodny automatyczny bezpiecznik, cztery możliwe kierunki ułożenia sznura sieciowego, estetyczne wzornictwo, konstrukcja z wysokiej jakości niepalnego tworzywa, szybkie warystory, a także 10 letnia gwarancja oraz niska cena gwarantują najbardziej trafny wybór do biura i domu.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu zasilającego | 1.5 m |
| Kolor | Szary |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 330 x 54 x 55mm |
| Waga | 0.4 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie znamionowe urządzenia 230 V |