Producenci
Acar Listwa zasilająca F5 Power 10m 16A (5 gniazd) czarna
Opis
Listwa zasilająca ACAR F5 Power 10M 5X 230V PL Czarna 16A
Acar F5 POWER to 16-amperowa, wzmocniona wersja najpopularniejszego urządzenia zabezpieczającego z rodziny acar-AXON.
Przy długości niespełna 33cm daje do dyspozycji pięć gniazd sieciowych z uziemieniem. Ilość ta, w większości zastosowań jest wystarczająca, a stosunkowo niewielkie rozmiary pozwalają na swobodne umieszczenie go nawet na biurku. Zastosowano w nim wzmocniony wyłącznik sieciowy, odporny na duże udary prądowe występujące n.p. przy załączaniu zasilaczy komputerowych (stacjonarnych i do laptopów).
Wbudowany w urządzenie wzmocniony układ ochrony przeciwprzepięciowej zapewnia zabezpieczenie wszystkich linii zasilania i odprowadza energię przepięć do uziemienia za pośrednictwem przewodu ochronnego PE. Urządzenie posiada wskaźnik poprawności działania układu ochrony przeciwprzepięciowej. Uchwyty do mocowania stanowią standardowe wyposażenie urządzenia.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 0 |
| Liczba gniazd typu C | 0 |
| Liczba gniazd typu C13 | 0 |
| Liczba gniazd typu C19 | 0 |
| Długość przewodu | 10 m |
| Wtyczka | Hybryda (E/French/Schuko) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana |
| Montaż | Podłoże |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 330 x 55 x 54 mm |
| Pozostałe parametry | 16A |