Producenci
Acar Listwa zasilająca P7 1.5M czarna - 7 gniazd
Opis
Nowość. P7 to zabezpieczenie przeciwprzepięciowe aż siedmiu urządzeń. Pięć gniazd z bolcem i dodatkowo dwa gniazda płaskie. Podświetlany wyłącznik, wygodny, automatyczny bezpiecznik. Cztery możliwe kierunki ułożenia sznura sieciowego, jako system porządkowania przewodów to koniec plątaniny kabli.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Liczba gniazd typu C | 2 |
| Długość przewodu zasilającego | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Wymiary | 370 x 64 x 44 mm |
| Waga | 0.44 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie znamionowe urządzenia: 230 V |