Producenci
Acar Listwa zasilająca S10 3M czarna 10 gniazd
Opis
Acar S10 to zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dziesięciu urządzeń. Podświetlany wyłącznik, wygodny automatyczny bezpiecznik, cztery możliwe kierunki ułożenia sznura sieciowego, estetyczne wzornictwo, konstrukcja z wysokiej jakości niepalnego tworzywa, szybkie warystory, a także 10 letnia gwarancja oraz niska cena gwarantują najbardziej trafny wybór do biura i domu.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu C | 5 |
| Liczba gniazd typu E | 5 |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 445 x 54 x 55mm |
| Waga | 0.48 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie znamionowe urządzenia 230 V |