Producenci
Acar Listwa zasilająca S8 3M czarna 8 gniazd
Opis
Acar S8 to zabezpieczenie przeciwprzepięciowe ośmiu urządzeń. Podświetlany wyłącznik, wygodny automatyczny bezpiecznik, cztery możliwe kierunki ułożenia sznura sieciowego, estetyczne wzornictwo, konstrukcja z wysokiej jakości niepalnego tworzywa, szybkie warystory, a także 3 letnia gwarancja oraz niska cena gwarantują najbardziej trafny wybór do biura i domu.
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 8 |
| Długość przewodu zasilającego | 3 m |
| Wtyczka | Europejska |
| Ochrona linii danych | Nie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 445 x 54 x 55mm |
| Waga | 0.48 kg |
| Pozostałe parametry | - Napięcie znamionowe urządzenia: 230 V |