Producenci
Acer Komputer 23.8 cala FHD IPS LEC LCD | Intel Core i5 13400 | SO-DIMM DDRIV 8GB | 512G M.2 PCIE SSD | Windows 11 Professional
Opis
Te komputery stacjonarne typu All-in-One cechują się maksymalną wszechstronnością, zabezpieczeniami przeznaczonymi dla firm i profesjonalną wydajnością. Wydajny sprzęt zapewnia optymalną wydajność i brak opóźnień lub zawieszania się komputera przy korzystaniu z dużych arkuszy kalkulacyjnych lub tworzeniu prezentacji.
Dane techniczne
| Model | Veriton VZ4717GT |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 4.6 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 326.26 mm |
| Szerokość | 540.6 mm |
| Głębokość | 46.5 mm |
| Informacje o gwarancji | 3 lata on Site |