Producenci
Acer Komputer Aspire All-in-One C27-1800 27 cali i5-1245H/16GB/1TB/W11H
Opis
Acer Aspire C 27 All in One | C27-1800 | Czarny
- Windows 11 Home
- Procesor Intel Core i5-12450H 8-rdzeniowy 2 GHz
- 68.6 cm (27") Full HD (1920 x 1080)
- 16 GB, DDR4 SDRAM
- 1 TB SSD
- Intel Iris Xe Graphics pamięć współużytkowana
Dane techniczne
| Model | Aspire C 27 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-12450H |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Wysokość | 445.5 mm |
| Szerokość | 612.5 mm |
| Głębokość | 37.3 mm |
| Waga | 12.5 kg |