Producenci
Acer Komputer Veriton All-in-One VZ4717GT 27 cali i3-13100/8GB/512GB/W11P
Opis
Wydajne i kompaktowe urządzenia z serii Veriton przyspieszą pracę w Twoim biurze i pozwolą zaoszczędzić miejsce. Te desktopy typu All-in-One mogą mieć bardzo wiele zastosowań i zapewniają odpowiednie dla firm zabezpieczenia i ochronę danych.
Dane techniczne
| Model | Veriton VZ4717GT |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 4.5 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-13100 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 367.33 mm |
| Szerokość | 612.7 mm |
| Głębokość | 46.5 mm |