Producenci
Acer Komputer Veriton Compact Tower Intel Core i5-13400/8GB DDR4/512GB M.2 PCIE SSD/W11P/Raptor Lake-S
Opis
- Intel Core i5-13400
- Windows 11 Pro
- 8GB DDR4 RAM (max. po rozbudowie 32GB)
- 512GB M.2 PCIe SSD
- Zintegrowana grafika
- 8X DVD-Writer
- Wi-Fi 6 and Bluetooth 5
Dane techniczne
| Model | Veriton X2710G |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba wątków | 16 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCI |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 332 mm |
| Szerokość | 102.5 mm |
| Głębokość | 307.7 mm |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|