Producenci
Acer Komputer Veriton Vero All-in-One VVZ4724GT 23.8 cala i5-14400U/8GB/512GB/W11P
Opis
Dane techniczne
| Model | Veriton Vero |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-14400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 KB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 326.26 mm |
| Szerokość | 540.6 mm |
| Głębokość | 46.5 mm |
| Waga | 12.31 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|