Acer Laptop Aspire 3 A315-24P-R9B8 Ryzen 3 7320U 15.6' FHD IPS 8GB 512GB No OS Srebrny
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Acer
Kod produktu: 1_940945
Opis
Laptop Acer Aspire 3 A315-24P-R9B8 Ryzen 3 7320U 15.6' FHD IPS 8GB 512GB No OS Srebrny
Dane techniczne
Typ Notebook
Model
NX.KDEEX.028
Rodzina procesora AMD Ryzen 3
Taktowanie procesora 2.4 Hz
Taktowanie (Boost) 4.1 Hz
Liczba rdzeni 4
Liczba wątków 8
Pozostałe informacje o procesorze
AMD Ryzen 3 7320U
Przekątna ekranu 15,6''
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Powierzchnia matrycy Matowa
Typ matrycy IPS LCD
Ekran dotykowy Nie
Model karty graficznej Radeon
Producent chipsetu AMD
Zainstalowana pamięć RAM 8 GB
Pozostałe informacje o pamięci RAM
DDR5
Pojemność SSD 512 GB
Napęd optyczny Brak
Gniazda rozszerzeń Nie
Dokowanie Nie
Porty wideo 1 x HDMI
Czytnik kart pamięci Nie
Pozostałe porty we/wy 1 x Audio (Combo)
Pozostałe porty we/wy 1 x USB Type C
Pozostałe porty we/wy 2 x USB
Kamera internetowa Tak
Podświetlana klawiatura Nie
Czytnik linii papilarnych Nie
Pojemność baterii 50 Wh
System operacyjny Brak
Kolor Srebrny
Wysokość 18.9 mm
Szerokość 362.9 mm
Głębokość 237.5 mm