Producenci
Acer Laptop Aspire 5 A515-58GM-588E I5-13420H 15,6 FHD IPS 16GB 512GB SSD RTX 2050 4GB DOS
Opis
Laptop Acer Aspire 5 A515-58GM-588E I5-13420H 15,6 FHD IPS 16GB 512GB SSD RTX 2050 4GB DOS
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | NX.KQ4EX.003 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.1 Hz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 Hz |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel I5-13420H |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 2050 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x USB |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x USB Type C |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 48 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Brak |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 17.9 mm |
| Szerokość | 361 mm |
| Głębokość | 237 mm |
| Waga | 1.78 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące |
| Pozostałe informacje |
|