Producenci
Acer Laptop Aspire 5 A515-58GM-71DT i7-13620H/15.6 FHD/16GB/512GB/GeForce RTX 2050/NoOS
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Aspire 5 A515-58GM-71DT |
| Rodzina procesora | Intel Core 7 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 2050 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SDRAM |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.1 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 48 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Brak |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 18 mm |
| Szerokość | 361 mm |
| Głębokość | 237 mm |
| Waga | 1.78 kg |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Informacje o gwarancji | 2 lata |