Producenci
Acer Laptop Gaming Nitro V ANV15-41-R1X4 Ryzen 5 7535HS 15.6 FHD IPS 144Hz 16GB 512GB GeForce RTX 3050 6GB No OS
Opis
Laptop Acer Gaming Nitro V ANV15-41-R1X4 Ryzen 5 7535HS 15.6 FHD IPS 144Hz 16GB 512GB GeForce RTX 3050 6GB No OS 4711121993794
Dane techniczne
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Porty wideo | 1 x USB-C |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Kamera internetowa | Brak |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| System operacyjny | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 3050 |
| Bluetooth | 5.0 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model | NH.QSHEX.002 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.55 Hz |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 KB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Pojemność baterii | 59 Wh |
| Wysokość | 23.5 mm |
| Szerokość | 362.3 mm |
| Głębokość | 239.9 mm |
| Waga | 2.1 kg |