Producenci
Acer Laptop Gaming Nitro V ANV15-41-R5AK AMD Ryzen 7 7735HS 15.6 FHD IPS 144Hz 16GB 512GB SSD GeForce RTX 3050 6GB No OS Obsidian Black Czarny
Opis
Laptop Acer Gaming Nitro V ANV14-41-R5AK AMD Ryzen 7 7735HS 15.6 FHD IPS 144Hz 16GB 512GB SSD GeForce RTX 3050 6GB No OS Obsidian Black
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | NH.QSHEX.001 |
| Taktowanie procesora | 3.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.75 Hz |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 3050 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty wideo | 1 x USB-C |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 59 Wh |
| System operacyjny | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 23.5 mm |
| Szerokość | 362.3 mm |
| Głębokość | 239.9 mm |
| Waga | 2.1 kg |
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące |
| Pozostałe informacje | USD 3.2 x 3 RJ-45 x 1 |