Producenci
Acer Laptop Notebook Acer Aspire 3 A315-59-33J8 i3-1215U/15.6 FHD/8GB/512GB/NoOS/Pure Silver
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie procesora | 1.2 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Cache L3 | brak |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ matrycy | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Interfejs dysku | NVMe |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | PCI-E |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ac |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.0 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 48 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 1-komorowa |
| Kolor | Srebrny |
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące |