Producenci
Acer Laptop Notebook Acer Aspire 5 Ryzen 7 7730U/15.6 FHD IPS/8GB/ 512GB/NoOS/Steel Gray
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR4X |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Interfejs dysku | NVMe |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | PCI-E |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 362.9 mm |
| Głębokość | 241.3 mm |
| Waga | 1.74 kg |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz sieciowy |
| Informacje o gwarancji | 24 miesiące |