Producenci
Acer Laptop TravelMate P2 TMP214-42-TCO-R67T R5 PRO 6650U/14.0 FHD IPS/16GB/1TB SSD/DOS
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | TravelMate P2 TMP214-42-TCO-R67T |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 PRO 6650U |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SDRAM |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.1 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk | Wbudowane 2 głośniki |
| Pojemność baterii | 56 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 14 h |
| System operacyjny | DOS |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysokość | 18 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Waga | 1.48 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 2 lata |