Producenci
Acer Monitor 24 Nitro VG240Ybmiix
Opis
Monitor 24 Nitro VG240Ybmiix
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Nitro VG240Y |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 323 mm |
| Wysokość z podstawą | 412 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 65 mm |
| Głębokość z podstawą | 240 mm |
| Waga | 3.59 kg |
| Waga z podstawą | 4.04 kg |
| Pozostałe parametry | Kąt nachylenia: -5° do 20° |