Producenci
Acer Monitor 24 cale Nitro VG240YEb mipx IPS/100Hz/1ms
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Nitro VG240YEb |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 41.41 cm |
| Szerokość | 54.03 cm |
| Głębokość | 24.01 cm |
| Waga | 3.8 kg |