Producenci
Acer Monitor 24 cale Nitro VG240YEbmiix IPS/100Hz/1ms
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Nitro VG240YE |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.469 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 110 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | MPR III |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 324.1 mm |
| Wysokość z podstawą | 414.1 mm |
| Szerokość | 540.2 mm |
| Głębokość | 65.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 240.1 mm |
| Waga | 3.67 kg |
| Waga z podstawą | 4.12 kg |
| Pozostałe parametry | Czas reakcji (GTG): 4 ms |