Producenci
Acer Monitor 27 cali ED273US3BMIIPX
Opis
Monitor Acer 27 cali ED273US3BMIIPX
- WQHD (2560x1440)
- Częstotliwość odświeżania 180 Hz
- 1 ms (VRB)
- Technologia AMD FreeSync Premium
- Obsługa HDR10
- Podstawka z możliwością pochylenia
- Acer VisionCare
Dane techniczne
| Model | UM.HE0EE.309 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 336 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 46.6 cm |
| Szerokość | 61.3 cm |
| Głębokość | 16.8 cm |
| Waga | 4.47 kg |