Producenci
Acer Monitor 27 cali KA272BI
Opis
Odkryj całą wyrazistość obrazu Full HD. Wybierz wyraźny panel IPS o szerokim kącie widzenia 178 ° i szybko podświetlany panel TN, aby spełnić wszystkie swoje wymagania.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | ACER 27" KA272BI |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.31 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma max. | 75 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kamera internetowa | Brak |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4.1 kg |