Producenci
Acer Monitor 27 cali Nitro ED273UPbmiipx Curved/QHD/165Hz
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Nitro ED273UP |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.469 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 242.548 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 165 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | MPR III |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 29 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363 mm |
| Wysokość z podstawą | 456 mm |
| Szerokość | 611 mm |
| Głębokość | 76 mm |
| Głębokość z podstawą | 199 mm |
| Waga | 3.3 kg |
| Waga z podstawą | 3.9 kg |
| Pozostałe parametry | MPRT: 1ms (VRB) |