Producenci
Acer Monitor 27 cali Nitro KG272Sbm iipx ZeroFrame 165 Hz
Opis
Wzbogać swoją rozgrywkę o płynne, wciągające efekty wizualne i realistyczne kolory przy odświeżeniu do 165 Hz. Odkrywaj nowe światy w rozdzielczości Full HD z technologią AMD FreeSync Premium
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Nitro KG2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 2 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4.47 kg |
| Waga z podstawą | 4.97 kg |