Producenci
Acer Monitor 27 cali Nitro QG270H3bix VA/100Hz/4ms
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Nitro QG270H3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 52.7 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 110.6 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | MPR III |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 364.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 452.2 mm |
| Szerokość | 616.1 mm |
| Głębokość | 38.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 175 mm |
| Waga | 3.1 kg |
| Waga z podstawą | 3.3 kg |
| Pozostałe parametry | MPRT: 1ms (VRB) |