Producenci
Acer Monitor 27 cali Nitro VG270Ebmipx 100Hz/1ms/250NITS
Opis
Dane techniczne
| Model | Nitro VG270E |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 598 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | MPR III |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 22 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 455 mm |
| Wysokość z podstawą | 475 mm |
| Szerokość | 613 mm |
| Głębokość | 66.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 240 mm |
| Waga | 4.34 kg |
| Waga z podstawą | 4.8 kg |