Producenci
Acer Monitor 27 cali Nitro VG270M3bmiipx FHD/IPS/180Hz
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Nitro VG270 M3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | MPR II |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 457.1 mm |
| Szerokość | 614.7 mm |
| Głębokość | 68.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 239.7 mm |
| Waga | 4.35 kg |
| Waga z podstawą | 4.8 kg |