Producenci
Acer Monitor 27 cali Nitro XZ270UPbmiiphx
Opis
Przygotuj się na całkowicie nowe doznania podczas grania. Daj się wciągnąć w świat gier na dużym, zakrzywionym monitorze o częstotliwości odświeżania obrazu 144 Hz i z technologią Adaptive-Sync. Dzięki połączeniu technologii DTS Sound z wielozadaniowością i doskonałą konstrukcją, monitor najmocniejszych zestawów do gier.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Nitro XZ270UPbmiiphx |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | MPR II |
| Pobór mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 3.3 kg |
| Waga z podstawą | 4.7 kg |