Producenci
Acer Monitor 32 Predator XB323 QKNVbmiiphuzx
Opis
Monitor 32 Predator XB323 QKNVbmiiphuzx
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | UM.JX3EE.V01 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 1 s |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma max. | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 55 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 610 mm |
| Szerokość | 720 mm |
| Głębokość | 309 mm |
| Pozostałe parametry | Stojak
Moc
|