Producenci
Acer Monitor 57.1 cala Predator Z 57b Zakrzywiony DP HDMI USB
Opis
- Ekran: 145 cm (57,1") DUHD (7680x2160) 120 Hz, zakrzywiony 1000R
- Technologia panelu: VA (178°x178°), FreeSync Premium, VESA DisplayHDR 1000
- Wejścia: DisplayPort, HDMI, złącze USB typu C
- Czas reakcji: 1 ms
- Jasność: 400 cd/m, tryb HDR1000: szczytowo 1000 cd/m
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Z57 |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu | 57.1" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 7680 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 1000 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | AMD FreeSync Premium |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 540 mm |
| Szerokość | 1314 mm |
| Głębokość z podstawą | 543.9 mm |
| Waga z podstawą | 15 kg |