Producenci
Acer Notebook Aspire 3 A315-44P-R9CB Ryzen 7 5700U , 15.6 Full HD, 16GB, SSD 512GB, Linux, Srebrny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | A315-44P-R9CB |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 1.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.3 GHz |
| Generacja procesora | Piąta |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Ryzen 7 5700U |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Typ matrycy | LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo |
| Pojemność baterii | 48 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Linux |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 362.9 mm |
| Głębokość | 241.2 mm |
| Waga | 1.78 kg |