Producenci
Acer Notebook Aspire 5 A515-56-57X2 i5-1135G7 15.6 FHD 8GB 512GB W11H
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Aspire 5 A515-56-57X2 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.2 Hz |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1135G7 |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Iris Xe |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 3 x USB |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x USB Type C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x HDMI |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Pojemność baterii | 48 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 17.9 mm |
| Szerokość | 363 mm |
| Głębokość | 238 mm |
| Waga | 1.65 kg |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz sieciowy |
| Pozostałe informacje |
|