Producenci
Acer Notebook Swift SF114-34-C694 Celeron N4500/14.0 FHD IPS/4GB/ 128GB SSD/Windows 11 Home
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Swift SF114-34-C694 |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Taktowanie procesora | 1.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 2 |
| Liczba wątków | 2 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Celeron N4500 |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 128 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 48 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 15 h |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 14.95 mm |
| Szerokość | 322.8 mm |
| Głębokość | 212.2 mm |
| Waga | 1.3 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|